Picture about the company

Фарма

Як навчити молодих співробітників за кермом, як підвищити ефективність сейлз-форс, як захистити водія і автомобіль, контроль температурного режиму вантажу? Питання, які Kvinto Plus допоможе з легкістю вирішити.
Для компаній з мобільною робочою силою «контроль умов на робочому місці» означає можливість відстежувати стан безпеки і стан транспортних засобів та водіїв в будь-який час. При роботі з маршрутом клієнт отримує докладну інформацію по пересуванню, часу, швидкості, зупинок із зазначенням тривалості. Графіки дозволяють детально аналізувати такі показники експлуатації автомобіля: манера водіння, робота бортової мережі транспортного засобу та ін. 
Рішення для Фарм-індустрії дозволяє створити узагальнену екосистему для ефективної роботи фармацевтичної компанії в області Продажів, Маркетингу, Комунікації з клієнтами, Аналізу даних, що в свою чергу дозволяє:

Рішення для Фарм-індустрії дозволяє:

1

Захист персоналу від потрапляння в ДТП

2

Економія на оцінці, навчанні та контролі водіїв за кермом корпоративного автомобіля

3

Зниження репутаційних ризиків

4

Вбережете ваших цінних співробітників, а також навчите і
оціните (KPI) за кермом

5

Скорочення операційних costs (витрат) за рахунок зниження аварійності на 60-80%

6

Завжди будете в курсі роботи вашого парку за допомогою сучасних telematics рішень

Для отримання більш детальної консультації у виборі оптимального для вас варіанту зверніться до відділу продажів або залиште заявку у нас на сайті. Будемо раді вирішити ваші завдання!

ВАС ЗАЦІКАВИЛО НАШЕ РІШЕННЯ?

Ми готові провести для Вас презентацію, та відповісти на всі Ваші запитання!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.