About illustration

Geotab

Світовий лідер в галузі телематики, що пропонує рішення для управління транспортом із відкритою платформою для будь-яких автопарків.

Company picture

Пристрій Geotab GO7 є ще більш технічно досконалим, ніж Ви можете собі уявити. Це рішення, готове до роботи відразу після його підключення до бортової мережі автомобіля. Ви переконаєтеся в тому, що ваші інвестиції в телематику окупляться значно швидше, ніж ви собі уявляли.Розроблений та виготовлений компанією "Geotab" (Канада), компактний пристрій GO7, включає в себе модем стільникового зв'язку стандарту 3G, високочутливий GPS модуль і акселерометр з внутрішніми антенами GPS і стільникового зв'язку.Вийдіть за рамки власного інформаційного середовища та відстежуйте наявні тенденції, закономірності та робочі параметри в набагато більшому масштабі. Компанія Geotab щоденно збирає мільярди записів із понад 1 мільйона транспортних засобів і має величезний масив телематичних даних, що складається з показань, отриманих від двигунів, акселерометрів, систем GPS та інших компонентів.

Дані, які не мають собі рівних

 • Ester King


  Високоточне відстеження транспортних засобів GPS

  Навіть якщо ваш транспортний засіб припаркований в приміщенні і під землею, GPS-стеження і телематика Geotab починають записуватися, як тільки ви починаєте рух. Пристрій Geotab представляє новий модуль глобальної навігаційної супутникової системи (GNSS) для більш швидкого часу фіксації і все більш точних даних про місцезнаходження.

 • Christine Weis


  Оцінка стану двигуна і акумулятора

  Отримуйте цінну інформацію про стан автомобіля, VIN, одометр, несправності двигуна, використання ременя безпеки і багато іншого. Визначайте пріоритетність техобслуговування автомобіля, перевіряйте використання автомобіля для виявлення безпечних і ризикованих звичок водіння.

 • Christine Weis


  Розширений збір даних про автомобіль

  Транспортні засоби відправляють дані з багатьох джерел, включаючи двигун, трансмісію, комбінацію приладів і інші подсістеми, і тільки 1/3 - це дані GPS. Використовуючи кілька внутрішніх мереж, GO7 збирає більшу частину цих даних і забезпечує найбагатший збір інформації.

 • Jonatan Denis


  Загрози зіткнень і реконструкція ДТП

  Налаштуйте оповіщення по електронній пошті або в мобільному додатку, які нададуть вам повідомлення про ризики зіткнень. У разі загрози або факту ДТП, реконструкція подій, буде автоматично розвантажуватися з пристрою GO7.
  Geotab пропонує унікальні дані при агресивному водінні (прискорення, гальмування, поворот і т. д.) За допомогою наших запатентованих алгоритмів і акселерометра пристрою GO7, ви можете відстежувати і аналізувати рух транспортного засобу більш точно, ніж раніше, особливо на звивистих або вибоїстих дорогах.

 • Bill Chase


  Навчання водіїв в автомобілі

  Поліпшіть поведінку водія на дорогах. Перевищення швидкості, холостий хід, можливість включити звуковий сигнал тривоги або підключити командами (доступно в якості доповнення). Оперативний зворотній зв'язок підвищить безпеку автопарку і зміцнить політику компанії, а також замотивує ваших водіїв вжити негайних заходів.

 • Bill Chase


  Кібербезпека: найвищий захист ваших даних

  Geotab стала першою телематичною компанією, що отримала перевірену криптографічний бібліотеку FIPS 140-2 для телематичного пристрою. Завдяки цій перевірці Geotab приєднується до елітної групи світових лідерів в області технологій безпеки, таких як Microsoft, Apple, Google і Cisco, які також пройшли перевірку FIPS 140-2.

Company picture

Система контролю палива в Geotab

Система MyGeotab дозволяє в автоматичному режимі - відстежувати дані по рівню палива, нормі Споживання (L / 100км), рівню доданого палива (L) на заправках, і географічне розташування місця заправки.
Витрата палива розраховується на основі даних про кількість палива в двигуні, даних паливної карти і пройденої відстані, розрахованого за допомогою GPS. Система розраховує кількість палива, використаного під час поїздки для транспортного засобу, запитуючи показник «Загальна кількість використаного палива пристрою» з двигуна. Норма палива - в системі Geotab повідомляється як кількість палива, використаного за відстань, пройдену з даними паливом (L / 100 км).

Company picture

Масштабуйте свій бізнес з Geotab

Використовуйте Geotab Marketplace, щоб додати інші додатки для управління автопарком, від кращих світових розробників і постачальників бізнес-рішень. Якщо ви зацікавлені в одному з рішень Marketplace, дотримуйтесь інструкцій і почніть будувати свою стратегію з розширення даних.

Готові оптимізувати свій автопарк?

Дозвольте Geotab показати вам, наскільки просто використовувати мережеве програмне забезпечення та інтелектуальний трекер для управління вашим автопарком.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.