About illustration

Mobileye Shield +™

Shield Plus – спеціальне рішення для інтелектуальних систем Smart City.

Company picture

Mobileye Shield +™ – революційна технологія, створена для допомоги водіям, що дозволяє уникати (або пом'якшити) неминучі зіткнення, захищаючи найбільш уразливих і важких для спостереження учасників дорожнього руху: велосипедистів, пішоходів і мотоциклістів. 
Інноваційне рішення з безпеки включає розміщені інтелектуальні камери і модулі внутрішнього дисплея, які попереджають водія як візуально, так і звуком, якщо пішохід або велосипедист знаходяться в сліпих зонах транспортного засобу.
Mobileye Shield + ™ – найдосконаліша система запобігання зіткнень, доступна для великогабаритного пасажирського та вантажного транспорту.  

Ключові функції Mobileye Shield +™

 • Christine Weis

  Pedestrian and Cyclist Collision Warnings

  Попередження про зіткнення
  з пішоходом або велосипедистом

  Попереджає тільки про безпосередню небезпеку зіткнення з пішоходом або велосипедистом в передній або бокових сліпих зонах автомобіля; сигнали подаються при швидкості не більше 50 км/год. (поріг може бути збільшений до 70 км/ год), що дозволяє водієві вчасно зреагувати і виконати відповідний маневр.

 • Ester King

  Forward Collision Warning

  Попередження про загрозу зіткнення

  Попереджає про безпосередню небезпеку зіткнення з мотоциклом, легковим або вантажним автомобілем, що рухається з будь-якою швидкістю попереду в попутному напрямку, що дозволяє водієві вчасно зреагувати і виконати відповідний маневр.

 • Bill Chase

  Headway Monitoring and Warning

  Контроль безпечної дистанції 

  Допомагає водієві дотримуватися безпечної дистанції до автомобіля, що їде попереду, і при порушенні попереджає звуком і візуальною індикацією про небезпечне скорочення відстані.

 • Christine Weis

  Lane Departure Warning

  Попередження про з'їзд зі смуги

  Попереджає звуком і візуальною індикацією про відхилення від смуги руху, якщо воно відбувається без включення відповідного сигналу повороту; функція активується при швидкості руху понад 65 км/год.

 • Jonatan Denis

  Speed Limit Indication

  Контроль швидкості і дорожніх знаків 

  Розпізнає дорожні знаки обмеження швидкості і повідомляє водія в разі перевищення транспортним засобом швидкості, обмеженої відповідним знаком.

Інтеграція системи Mobileyе та додаткових камер з IT платформою та GPS трекерами надає додаткові можливості для управління корпоративним транспортом

ВАС ЗАЦІКАВИЛО НАШЕ РІШЕННЯ?

Ми готові провести для Вас презентацію, та відповісти на всі Ваші запитання!

Дякую!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.