Про компанію

Компанія Квінто-Плюс здійснює трансфер в Україну глобальних інноваційних технологій у сфері управління безпекою на транспорті та пропонує ринку сучасні рішення ефективного управління автопарками в цілому.

2010 Заснована компанія Kvinto-Plus Ltd. Стає офіційним дистриб’ютором компанії Mobileye Technologies Limited (Israel). Постачальник обладнання системи запобігання аварій Mobileye (ADAS), технології Штучного інтелекту та Штучного зору, (обладнано понад 20 млн. авто з системами Mobileye на глобальному ринку)
2011 Kvinto-Plus укладає партнерські угоди з офіційними автомобільними імпортерами України та створює сервісний центр по гарантійному і технічному обслуговуванню Mobileye (ADAS) на території України. 
2012 Kvinto-Plus укладає партнерські угоди з провідними лізинговими і страховими компаніями України.
2014 Kvinto-Plus стає офіційним дистриб’ютором компанії "ITURAN" (Israel Global Company), понад 1 млн. підключень на глобальному ринку. Створює підрозділ та здійснює трансфер глобальної GPS платформи на ринок України: адміністративна і абонентська підтримка роботи SaaS платформи та сервісна, гарантійна підтримка технічного обладнання. Створює технологічні можливості для підключення українських автопарків до глобальної GPS платформи.
2014 Kvinto-Plus забезпечує технологічний доступ українським компанія для підключення до глобального GPS рішення по управлінню безпекою та ефективністю роботи співробітників за кермом, безпекою та ефективністю роботи корпоративного парку FleetSAFE
2014 Kvinto-Plus впроваджує smart fleet management solutions в представництвах провідних глобальних компаній в Україні, надаючи сервісну підтримку ПЗ та обладнання.
2015 Kvinto-Plus реалізувала пілотні проекти smart fleet management solutions в інфраструктурних муніципальних та державних проектах на ринку України.
2016 Kvinto-Plus стає офіційним дистриб’ютором компанії "GEOTAB" (Canada) в Україні, глобальний лідер в галузі telematics рішень для управління fleet management на підприємствах будь-якого масштабу.Створює технологічні можливості для підключення українських автопарків до глобальної GPS платформи.
2017 Корпорація Intel придбала ізраїльську компанію Mobileye Technologies Limited. Kvinto Plus стає офіційним дистриб’ютором глобальної Компанії Mobileye An Intel Company (Israel).
2017 Kvinto Plus отримує членство в Американській торговельній палаті в Україні. Заручившись підтримкою членів АСС, Kvinto-Plus організовує семінар по інноваційним рішенням: «Нові технологічні можливості для управління корпоративним транспортом, безпекою водіїв. Зниження аварій і мотивація персоналу без витрат».
2017 Kvinto-Plus залучена в якості експерта для консультацій та участі в робочих групах державних органів, громадських радах, а також до роботи з підготовки та аналізу плану заходів щодо реалізації Стратегії безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.
2018 Kvinto-Plus впроваджує оновлене рішення FleetSAFE в провідних українських представництвах глобальних компаній.
2020 Kvinto-Plus розширює свою присутність в Молдові та Грузії.

Ми прагнемо зробити бізнес ефективнішим, транспорт безпечнішим, а життя яскравішим і цікавішеим

Kvinto Plus

Технології

Ми впроваджуємо передові технології глобальних лідерів

Наші цінності

Соціальна відповідальність 

Ми прагнемо зробити свій позитивний внесок у розвиток суспільства, держави і збереження довкілля. Ми створюємо і впроваджуємо практичні економічно ефективні, соціально орієнтовані та екологічні рішення.

Безперервний розвиток  

Ми вчимося, переймаємо і впроваджуємо перевірені світові технології ведення бізнесу та ділимося цим досвідом з партнерами і клієнтами. Ми прагнемо конкретних результатів.

Орієнтація на потреби 

Ми працюємо, щоб розкрити нові можливості для наших клієнтів, через глибоке розуміння їх потреб. Ми пропонуємо нашим клієнтам наші знання, наш досвід і тільки по-справжньому працюючі рішення.

Відкритість

Ми прислухаємося до ідей інших та заохочуємо відкритий діалог. Наші клієнти – це компанії, які не стоять на місці, безперервно рухаються вперед і несуть корпоративну відповідальність за своїх співробітників.

Обслуговування клієнтів 

Ми робимо те, що обіцяли. Ми вчимося і розвиваємося самі і прагнемо зробити свій внесок у розвиток бізнесу наших партнерів і клієнтів.

Відданість 

Для нашої команди дуже важливо бачити і отримувати результат. Ми віддані своїм цінностям. Найцінніше - це життя людини.