About illustration
Mobileye 630

MOBILEYE 8

Система запобігання аварій ADAS (Advanced Driver Assistant System)

Mobileye 8 — найдосконаліша система запобігання зіткненням, доступна сьогодні для використання у корпоративних автопарках. 
Виробник - Mobileye An Intel Company (Israel) - світовий лідер і розробник систем Штучного інтелекту і Штучного зору, розробник ADAS - інноваційної системи допомоги водієві за кермом для уникнення аварії.
 
Завдяки процесору Mobileye EyeQ4 і оновленій технології камери Mobileye 8 бачить далі та ширше. Крім того, Mobileye 8 тепер може виявляти пішоходів і велосипедистів вночі та в умовах слабкого освітлення.
Mobileye 8 використовує інтерактивну відеокамеру та унікальні алгоритми для розпізнавання та аналізу дорожнього середовища. Кожне попередження про небезпечну подію супроводжується спеціальним сповіщенням: звуковим, візуальним та тактильним сигналами.
Mobileye 8 завжди попереджує водія та привертає його увагу до дороги.Mobileye дарує 2 додаткові секунди щоб врятувати життя.

Ключові функції MOBILEYE 8

 • Ester King

  Forward Collision Warning

  Попередження про лобове зіткнення

  Система Mobileye попереджає про безпосередню небезпеку зіткнення з транспортним засобом, що рухається попереду, на автомагістралях і в межах міста за 2,7 секунди до можливого зіткнення, залишаючи водієві достатньо часу для маневру.

 • Christine Weis

  Pedestrian and Cyclist Collision Warnings

  Попередження про зіткненняз пішоходом або велосипедистом

  При наявності денного світла система Mobileye попереджає водія про небезпечну близькість пішохода або велосипедиста за 2 секунди до передбачуваного зіткнення (працює на швидкості до 50 км / год).

 • Christine Weis

  Lane Departure Warning

  Попередження про з'їзд зі смуги

  За допомогою звукової та візуальної індикації система Mobileye попереджає про відхилення від смуги руху; функція активується при швидкості руху понад 65 км/год.

 • Jonatan Denis

  Speed Limit Indication

  Контроль швидкості і дорожніх знаків 

  Mobileye розпізнає дорожні знакиі попереджає про обмеження швидкості. *Розпізнає знаки, затверджені Віденськоюконвенцією про дорожні знаки і сигнали.

 • Bill Chase

  Headway Monitoring and Warning

  Контроль безпечної дистанції 

  Mobileye допомагає дотримуватися безпечної дистанції до автомобіля, що їде попереду, і при порушенні попереджає звуковим та візуальними сигналами

 • Christine Weis

  r

  Mobileye 8 може
  виявляти
  пішоходів і
  велосипедистів
  вночі!


З 2008 року система Mobileye стала доступна в якості додаткового обладнання безпеки машин будь-якого типу і року випуску. Система легко встановлюється на лобове скло автомобіля і відразу починає працювати в якості другого пілота або "третього ока". 
Mobileye не є автопілотом, не замінює водія і не знімає з нього відповідальність за керування автомобілем і дотримання правил дорожнього руху. Mobileye допомагає водієві передбачити потенційно небезпечну ситуацію і попереджає його, надаючи достатньо часу для реагування.

Переваги Mobileye

 • 60%
  60%

  Зниження всіх видів зіткнень

 • 95%
  95%

  Зниження передніх зіткнень

 • 15%
  15%

  Економія за рахунок зниження витрати палива

 • 25 млн.
  25 млн.

  Автомобілів вже оснащені системою Mobileye в світі

ВАС ЗАЦІКАВИЛО НАШЕ РІШЕННЯ?

Ми готові провести для Вас презентацію, та відповісти на всі Ваші запитання!

Дякую!

Ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.