Блог

Post 1

Блог

25 травня 2021

FleetSafe vs GPS

Чем отличается FleetSafe от классических GPS технологий?10 преимуществ FleetSafe для управления корпоративным транспортом

Детальніше
Post 1

Блог

12 Січня 2021

Автономні транспортні засоби та безпека пішоходів

Настав час розглянути вплив, який автономні транспортні засоби (autonomous vehicles AVs) можуть мати на безпеку пішоходів, а також те, що Mobileye дізнався за два десятиліття розробки вдосконалених технологій допомоги водіям.

Детальніше
Post 1

Блог

08 Грудня 2020

Революція даних придорожньої інфраструктури

Mobileye робить революцію в життєво важливій задачі моніторингу придорожньої інфраструктури, стану дорожнього покриття та інформації про рух. Дізнайтеся, як працює система, і які переваги вона може принести дорожнім та комунальним службам і підприємствам.

Детальніше
Post 1

Блог

15 Липня 2020

Прокладаємо шлях до технологій автоматизованого водіння

Протягом років технології ADAS пройшли шлях розвитку від простого розпізнавання автомобілів та пішоходів до більш надійних технологій автоматизованого водіння, що підвищують безпеку та ефективність громадського та приватного транспорту.

Детальніше
Post 1

Блог

19 Червня 2020

Компанія Yoshida Taxi знизила кількість ДТП на 85% завдяки використанню технології Mobileye

Компанія Yoshida Taxi опинилася у важкій ситуації. Як і в значній частині Японії, робоча сила компанії мала тенденцію до старіння – середній вік водіїв компанії був 63 роки – тим самим ускладнюючи утримання водіїв.

Детальніше
Post 1

Блог

20 Травня 2020

Компанія Adele Foods виходить на новий рівень безпеки перевезень із Mobileye

Один із найбільших дистриб'юторів продуктів харчування у Великобританії використовує технологію безпеки Mobileye, щоб зробити подорожі більш безпечними для своїх водіїв та інших учасників дорожнього руху.

Детальніше
Post 1

Блог

30 Квітня 2020

Як знизити витрати від простоїв за допомогою системи запобігання зіткненням?

Однією з найважливіших цілей керівника будь-якої компанії є підвищення її ефективності. Економічно ефективний автопарк означає, що його керівник максимально скорочує витрати та одночасно підвищує прибутковість компанії – обидві ці ознаки свідчать про високий професіоналізм керівника.

Детальніше
Post 1

Блог

27 Квітня 2020

Як за допомогою Mobileye® Shield+™ визначити небезпечні місця на вулицях міста

Які міські вулиці представляють найбільшу небезпеку для водіїв, пішоходів та велосипедистів, і чому саме ці місця є небезпечними? Органи міського самоврядування та муніципальні перевізники шукають відповіді на ці питання.

Детальніше
Post 1

Блог

24 Квітня 2020

Як досягти зниження частоти зіткнень завдяки використанню системи Mobileye. Кейс від оператора шкільних автобусних перевезень Seman-Tov

Компанії по всьому світу покладаються на технологію запобігання зіткненням від "Mobileye An Intel Company", з метою зниження кількості зіткнень та підвищення безпечності автопарків. Безпека є особливо критичним питанням для автопарків, які перевозять школярів. 

Детальніше
Post 1

Блог

09 Квітня 2020

Розумні технічні системи зменшують затори взамін за частку вартості нових доріг

Прочитавши дану статтю повністю, ви зможете дізнатись, який рівень вигод для економіки та суспільства міст може приносити запровадження сучасних інтелектуальних систем управління існуючою інфраструктурою порівняно із витратами на створення нових об'єктів міської інфраструктури. 

Детальніше
Post 1

Блог

31 Березня 2020

Датчики, AI та автономна техніка для управління розумними містами

Прочитавши дану статтю до кінця, ви зможете ознайомитись із думками провідних експертів щодо використання датчиків, АІ та автономного транспорту в процесі створення та розвитку "розумних міст" міайбутнього.

Детальніше
Post 1

Блог

26 Березня 2020

Як пересуватимуться люди та вантажі в "розумних містах" майбутнього?

Прочитавши дану статтю до кінця, ви зможете ознайомитись із думками провідних експертів щодо концепцій розвитку "розумних міст" та щодо вирішення питань, що стосуються транспортування людей, вантажів та доставки послуг, в "розумних містах" майбутнього.

Детальніше
Post 1

Блог

18 Березня 2020

Дослідження кейсу: служба екстреної доставки пацієнтів Ambu-Trans Ambulette завдяки Mobileye різко знижує кількість зіткнень

Прочитавши дану статтю до кінця, ви дізнаєтесь, як саме впровадження систем запобігання зіткненням Mobileye допомогло компанії Ambu-Trans Ambulette суттєво та ефективно скоротити кількість зіткнень, а також страхових претензій та витрат, пов'язаних зі зіткненнями.  

Детальніше
Post 1

Блог

20 Лютого 2020

Проект збору даних, який щодня позначає 28000 миль шляхів Барселони

Іспанський орган з безпеки дорожнього руху - Генеральний директорат з питань дорожнього руху (DGT), та муніципальна влада міста Барселона разом з компанією Mobileye представили дані за перші 2 місяці проекту, який збирає інформацію про вулиці з метою підвищення ефективності їх використання зараз і в майбутньому.

Детальніше
Post 1

Блог

12 Лютого 2020

Abellio (Лондон) знижує кількість нещасних випадків у салоні на 60%

Компанія Abellio, оператор автобусних перевезень у Лондоні, вирішила знизити рівень зіткнень за участю свого автопарку в рамках проекту Vision Zero – проекту, метою якого є зниження рівня смертності на дорогах до нуля до 2041 року.

Детальніше
Post 1

Блог

07 Лютого 2020

Правило 80/20 та ви – як телематика може покращити безпечність автопарку

Прочитавши дану статтю повністю, ви зможете зрозуміти, яким чином керівники автопарку можуть підвищити безпечність корпоративного автотранспорту із застосуванням передових систем запобігання зіткненням від Mobileye.

Детальніше
Post 1

Блог

22 Січня 2020

Intel та лідери автомобільної галузі опублікували нову настанову із безпечності автономних транспортних засобів

Корпорація Intel та 10 компаній – лідерів у галузі виробництва транспортних засобів створили та опублікували "Безпека для автоматичного керування – понад усе" – перший у своєму роді посібник для створення, розробки, налаштування та тестування безпечних автоматизованих пасажирських транспортних засобів. 

Детальніше
Post 1

Блог

16 Січня 2020

Mobileye може стати провідним гравцем автомобільного ринку

Під час свого виступу на CES 2020 виконавчий директор Mobileye Амнон Шашуа (Amnon Shashua) переконав представників ІТ-індустрії та ЗМІ в тому, що ізраїльський стартап слід розглядати не просто як другорядного претендента на частку ринку автономних автомобілів, на якому наразі присутні Tesla, Google Uber и GM.

Детальніше
Post 1

Блог

20 Грудня 2019

АІ поєднує телематику та запобігання зіткненням

Ідея систем уникнення зіткнень (CAS) виникла ще у 50-ті роки минулого століття, і її концепція дуже прямолінійна - попереджати водіїв про швидке зіткнення, дозволяючи їм вживати запобіжних дій, або навіть дозволяти системі активно допомагати водію, наприклад, автоматично гальмуючи, щоб уникнути аварії.

Детальніше
Post 1

Блог

17 Грудня 2019

Безпека, чутлива до відповідальності, пояснила: 5 правил безпеки автономного транспортного засобу

Прочитавши статтю до кінця, ви зможете краще зрозуміти, що саме являє собою БЧВ, та які правила використовуються при створенні алгоритмів штучного інтелекту АТЗ, які дозволять їм стати повноправними учасниками дорожнього руху.

Детальніше
Post 1

Блог

12 Грудня 2019

Коли автомобілі можуть бачити: грандіозні можливості дорожніх даних

Прочитавши статтю до кінця, ви зможете отримати більш детальне уявлення про технології комп'ютерного зору та інші технічні та технологічні рішення компанії Mobileye, за допомогою яких здійснюється аудит дорожньої інфраструктури з метою підвищення безпеки руху та зниження аварійності на автомобільних дорогах.

Детальніше
Post 1

Блог

06 Грудня 2019

Безпечність міст виходить на перший план

Прочитавши статтю до кінця, ви зможете більш детально ознайомитись із характеристиками автомобіля "Urban Safe", а також із реалізованими у ньому технічними та технологічними рішеннями, метою яких є підвищення безпечності перевезень та зниження аварійності на автомобільних дорогах.

Детальніше
Post 1

Блог

03 Грудня 2019

Високотехнологічні попередження про зіткнення незалежно від того, наскільки розумним є ваш автомобіль

Прочитавши статтю до кінця, ви зможете більш детально дізнатись про сутність дослідження, яке було проведене Страховим Інститутом Дорожньої Безпеки (США) щодо впливу оснащення автомобілів ADAS-системами.

Детальніше
Post 1

Блог

27 Листопада 2019

Відеореєстратори та системи запобігання зіткненням – чи досить відеозапису?

Для керівників автопарку та безпеки автопарку зіткнення є однією з найбільших проблем. Транспортні засоби виходять з ладу, водії можуть травмуватися і загалом це призводить до цілої низки несподіваних витрат. 

Детальніше
Post 1

Блог

25 Листопада 2019

Взаємна вигода – легкий спосіб управління автопарком

Як керівнику автопарку, вам доводиться балансувати між багатьма завданнями, іноді суперечливими (хто сказав, що управління автопарком – це легка справа?). Серед найважливіших з цих проблем – збалансування ефективності парку та задоволення водіїв.

Детальніше
Post 1

Блог

22 Листопада 2019

Страхова компанія VSK повідомляє про впровадження стратегічної програми із застосуванням систем запобігання зіткненням

Компанія Mobileye, компанія INCO, і страховик VSK разом започаткували програму зі стратегічної співпраці, спрямовану на підвищення безпеки дорожнього руху, знижуючи витрати для страхових компаній, що потім може бути поширено на кінцевих споживачів.

Детальніше
Post 1

Блог

21 Листопада 2019

Mobileye та NIO починають співпрацю з метою виробництва та поставок автономних автомобілів 4 рівня клієнтам у Китаї та за його межами

Прочитавши цю статтю, ви зможете дізнатись про перспективи співробітництва між Mobileye, an Intel Company, та компанією NIO в галузі проектування, розробки та серійного виробництва безпілотних автомобілів.

Детальніше
Post 1

Блог

18 Листопада 2019

До розробки першого 7-нм продукту Intel причетна ST Microelectronics

ЗМІ вже неодноразово повідомляли, що випуском спеціалізованих процесорів Mobileye EyeQ5 для систем управління транспортом буде займатися не материнська компанія Intel, а сторонній підрядник в особі TSMC.

Детальніше
Post 1

Блог

07 Листопада 2019

Поліпшення поведінки водія: уникнення зіткнення від попередження до передбачення

Ефективне управління парком означає вирішення найрізноманітніших проблем. Серед найважливіших з них - безпека водіїв, утримання та експлуатація вашого парку - цілі, що потребують зниження кількості зіткнень у вашому автопарку.

Детальніше
Post 1

Блог

01 Листопада 2019

Виявлення сліпих зон – захист уразливих учасників дорожнього руху

Напевно, найважливішим кроком до розумних та екологічно чистих міст є вивчення інтеграції найрізноманітніших видів транспорту. Скорочення кількості приватних легкових автомобілів є ключовим фактором для зменшення заторів та забруднення...

Детальніше
Post 1

Блог

28 Жовтня 2019

Впровадження системи запобігання зіткненням Mobileye може допомогти автопаркам підвищити лояльність водіїв

Хронічна нестача професіоналів та висока плинність кадрів серед кваліфікованих водіїв вантажних автомобілів - одна з найбільших проблем, з якою стикаються керівники автопарків...

Детальніше
Post 1

Блог

09 Жовтня 2019

Системи безпеки автомобіля, які можуть врятувати ваше життя

Під час ексклюзивного опитування, проведеного у 2018 р. агентством Consumer Reports (CR) багато власників транспортних засобів із вдосконаленими системами безпеки заявили, що саме ці системи допомогли їм уникнути аварії.

Детальніше
Post 1

Блог

24 Вересня 2019

Чому фліт-менеджери обирають модернізацію систем запобігання зіткненням

Фліт-менеджери розриваються у різних напрямках – балансуючи з метою жорсткого дотримання бюджету, ви повинні забезпечити безпеку своїх водіїв, і при цьому ваш парк повинен працювати з максимальною ефективністю.

Детальніше
Post 1

Блог

07 Серпня 2019

Як своєчасно захистити своїх співробітників за кермом за допомогою рішення ADAS?

Небезпека водіння в нетверезому стані та серйозні наслідки цього зрозумілі водіям у всьому світі. Але що можна сказати водіям, які мало сплять або працюють взагалі без сну? Скільки людей усвідомлюють, що керування в стані сонливості може призвести до таких само небезпечних наслідків, як і керування в стані алкогольного сп'яніння?

Детальніше
Post 1

Блог

08 Липня 2019

Дослідження Страхового Інституту Дорожньої Безпеки підтверджує, що системи Mobileye, встановлені на автомобілі, що вже експлуатуються, покращують поведінку водія

Дослідження доводить, що системи запобігання зіткненням, які встановлюються на автомобілі, що вже експлуатуються, можуть значно покращити поведінку водія, тим самим демонструючи цінність переобладнання автопарків...

Детальніше
Post 1

Блог

26 Червня 2019

Покращення водійських навичок за допомогою телематики та попереджень у режимі реального часу

Як керівники автопарків можуть використати комбінацію телематики та систем запобігання зіткненням, щоб проконтролювати поведінку водія, зробити парк більш безпечним та покращити результати діяльності...

Детальніше
Post 1

Блог

19 Червня 2019

Пасажирський пінг-понг – як системи запобігання зіткненням можуть запобігти травмам, не пов'язаним із зіткненнями

Пасажири автобуса стикаються з перспективою поранення навіть без зіткнень. Читайте про те, як системи запобігання зіткнень можуть допомогти запобігти цим травмам...

Детальніше
Post 1

Блог

12 Червня 2019

Чи зрозуміють страхові компанії, що системи запобігання зіткненням покращують їхню прибутковість?

Дізнайтеся, яким чином страховики можуть отримати вигоду, надавши своїм клієнтам доступ до систем запобігання зіткненням, що дозволить їм знизити тарифи та виплати за претензіями...

Детальніше
Post 1

Блог

06 Червня 2019

Вжиття заходів - збереження життя

Як системи запобігання зіткненням пропонують керівникам автопарків високотехнологічні інструменти, необхідні для поліпшення рівня безпеки їхніх автопарків за допомогою функцій Mobileye, які рятують життя...

Детальніше
Post 2

Блог

23 Травня 2019

Дослідження штату Вашингтон показує переваги системи уникнення зіткнень та виявлення сліпих зон Mobileye Shield+ ™

Програма досліджень показує, як транспортні компанії можуть підвищити безпеку та скоротити витрати за допомогою спеціально розроблених систем уникнення зіткнень та пішоходів...

Детальніше
Post 1

Блог

06 Травня 2019

Що робити artificial intelligence (AI) з системами запобігання зіткнень?

Системи запобігання зіткнень Mobileye містять надійний штучний інтелект, побудований на двох десятиліттях і 200 мільйонах кілометрів дорожнього досвіду.
Протягом 20 років Mobileye розробляє штучний інтелект (AI), необхідний для комп'ютерного чіпа, щоб визначити різницю між зупиненим транспортним засобом і транспортним засобом, що рухається...

Детальніше
Post 1

Блог

27 Березня 2019

Нова технологія безпеки транспортних засобів повинна стати обов'язковою в ЄС до 2022 року

Організації ЄС досягли попередньої політичної згоди щодо переглянутого Загального регламенту безпеки. З 2022 року нові технології безпеки стануть обов'язковими в європейських транспортних засобах для захисту пасажирів, пішоходів та велосипедистів...

Детальніше
Post 1

Блог

05 Лютого 2019

Телематика і корпоративна стратегія

Що ви думаєте про те, коли чуєте слово «Телематика»? Різні люди розглядають телематику по-різному.
Експерти в управлінні автопарками, вважають, що Телематика має тактичну додаток і внутрішню спрямованість. На цьому рівні основна увага приділяється поведінці співробітників і розташуванню транспорту...

Детальніше
Post 2

Блог

10 Січня 2019

Політика безпеки для автопарку

Формування політики безпеки в корпоративному автопарку, має велике значення не тільки для компанії, але і для співробітників.
Політика водіння, яка регулює процедури безпеки дорожнього руху. Наприклад, це означає, що співробітники повинні дотримуватися такі правила...

Детальніше