Logistics

Логістика

Безпека транспортних засобів є головним пріоритетом для транспортних підприємств. І це вимагає повної цілодобової видимості вашого флоту, ваших водіїв і їх поведінки.
Транспортна індустрія стикається зі зростаючим фінансовим і законодавчим тиском, щоб впоратися з втомою водіїв і дотримуватися зобов'язань з охорони праці та техніки безпеки на робочому місці. Рішення FleetSAFE надають вашому бізнесу повну видимість автопарка, допомагаючи забезпечити відповідність водіїв всім політикам компанії. Завдяки додатковій видимості поведінки драйверів і доступу до даних в реальному часі про продуктивність вашого автопарка, ви можете швидко визначити тенденції і прийняти обгрунтовані рішення, щоб забезпечити безпеку всіх ваших водіїв.
Незалежно від наданих вами послуг з перевезення, FleetSAFE може допомогти вам зробити це більш ефективно, безпечніше, з меншими витратами і з меншими витратами часу і зусиль.

Для перевезення небезпечніх речовин

ми гарантуємо, що ваші водії безпечно переносять нафту і газ, контролюючи і керуючи їхньою поведінкою, включаючи швидкість, суворе використання транспортних засобів, відповідність маршруту і втому

Для перевізників основних вантажів

ми відстежуємо розташування вашого водія і дотримання правил безпеки, а також прискорюємо терміни доставки за допомогою оптимізації маршруту

Для рефрижераторні вантажів

ми фіксуємо температуру охолоджених відсіків в фургонах, вантажівках і причепах

За допомогою FleetSafe відстежуйте поведінку водіїв та простоювання автомобіля, щоб прискорити терміни доставки і забезпечити повне випадання і підбір запасів, найбільш ефективним способом.
Управляйте поведінкою водія, включаючи швидкість, суворе використання транспортних засобів, дотримання маршруту, надмірний холостий хід і втому, відстеження місця розташування вашого водія і транспортного засобу для розуміння управління циклами з точки зору доставки до місця доставки.
Ви можете підвищити ефективність і скоротити витрати на паливо за рахунок оптимізації маршрутизації і планування, а також усунення надмірного холостого ходу і суворого водіння.