About illustration

Сервісне обслуговування

Високоякісна технічна підтримка, яка дозволяє відповісти на ваші запитання або питання і швидко вирішити будь-які непередбачені проблеми.

Віддалена підтримка
Технічні питання стосувалися дистанційно, щоб уникнути непотрібного часу простою транспортного засобу. Віддалена підтримка і підтримка програмного забезпечення дозволяє запускати діагностичні тести для виявлення джерела проблеми, а також для завантаження будь-яких нових оновлень і оновлень.

Національна мережа сервісних інженерів означає, що ваша система стеження за автотранспортними засобами встановлюється швидко і ефективно, щоб уникнути збоїв в роботі автопарку. Це загальнонаціональне покриття також забезпечує швидку реакцію на будь-які проблеми і проблеми обладнання.

Звітність та відновлення дати
Індивідуальні служби звітності пропонують індивідуальне рішення, що відповідає вашим конкретним потребам. Тим часом, підтримка відновлення даних доступна в разі аварії або іншого операційного інциденту.

Оплата спрощена
Купіть або орендуйте цілий ряд платіжних рішень відповідно до ваших потреб без будь-яких прихованих витрат або фінансових сюрпризів. Фіксована ціна включає в себе блок відстеження, установку, програмне забезпечення, навчання, підтримку, гарантію.