About illustration
Company picture

Geotab

Світовий лідер в галузі телематики, що пропонує рішення для управління транспортом із відкритою платформою для будь-яких автопарків.

Пристрій Geotab GO7 є ще більш технічно досконалим, ніж Ви можете собі уявити. Це рішення, готове до роботи відразу після його підключення до бортової мережі автомобіля. Ви переконаєтеся в тому, що ваші інвестиції в телематику окупляться значно швидше, ніж ви собі уявляли.Розроблений та виготовлений компанією "Geotab" (Канада), компактний пристрій GO7, включає в себе модем стільникового зв'язку стандарту 3G, високочутливий GPS модуль і акселерометр з внутрішніми антенами GPS і стільникового зв'язку.Вийдіть за рамки власного інформаційного середовища та відстежуйте наявні тенденції, закономірності та робочі параметри в набагато більшому масштабі. Компанія Geotab щоденно збирає мільярди записів із понад 1 мільйона транспортних засобів і має величезний масив телематичних даних, що складається з показань, отриманих від двигунів, акселерометрів, систем GPS та інших компонентів.

Дані, які не мають собі рівних

 • Ester King


  Високоточне відстеження транспортних засобів GPS

  Навіть якщо ваш транспортний засіб припаркований в приміщенні і під землею, GPS-стеження і телематика Geotab починають записуватися, як тільки ви починаєте рух. Пристрій Geotab представляє новий модуль глобальної навігаційної супутникової системи (GNSS) для більш швидкого часу фіксації і все більш точних даних про місцезнаходження.

 • Christine Weis


  Оцінка стану двигуна і акумулятора

  Отримуйте цінну інформацію про стан автомобіля, VIN, одометр, несправності двигуна, використання ременя безпеки і багато іншого. Визначайте пріоритетність техобслуговування автомобіля, перевіряйте використання автомобіля для виявлення безпечних і ризикованих звичок водіння.

 • Christine Weis


  Розширений збір даних про автомобіль

  Транспортні засоби відправляють дані з багатьох джерел, включаючи двигун, трансмісію, комбінацію приладів і інші подсістеми, і тільки 1/3 - це дані GPS. Використовуючи кілька внутрішніх мереж, GO7 збирає більшу частину цих даних і забезпечує найбагатший збір інформації.

 • Jonatan Denis


  Загрози зіткнень і реконструкція ДТП

  Налаштуйте оповіщення по електронній пошті або в мобільному додатку, які нададуть вам повідомлення про ризики зіткнень. У разі загрози або факту ДТП, реконструкція подій, буде автоматично розвантажуватися з пристрою GO7.
  Geotab пропонує унікальні дані при агресивному водінні (прискорення, гальмування, поворот і т. д.) За допомогою наших запатентованих алгоритмів і акселерометра пристрою GO7, ви можете відстежувати і аналізувати рух транспортного засобу більш точно, ніж раніше, особливо на звивистих або вибоїстих дорогах.

 • Bill Chase


  Навчання водіїв в автомобілі

  Поліпшіть поведінку водія на дорогах. Перевищення швидкості, холостий хід, можливість включити звуковий сигнал тривоги або підключити командами (доступно в якості доповнення). Оперативний зворотній зв'язок підвищить безпеку автопарку і зміцнить політику компанії, а також замотивує ваших водіїв вжити негайних заходів.

 • Bill Chase


  Кібербезпека: найвищий захист ваших даних

  Geotab стала першою телематичною компанією, що отримала перевірену криптографічний бібліотеку FIPS 140-2 для телематичного пристрою. Завдяки цій перевірці Geotab приєднується до елітної групи світових лідерів в області технологій безпеки, таких як Microsoft, Apple, Google і Cisco, які також пройшли перевірку FIPS 140-2.

Company picture

Система контролю палива в Geotab

Система MyGeotab дозволяє в автоматичному режимі - відстежувати дані по рівню палива, нормі Споживання (L / 100км), рівню доданого палива (L) на заправках, і географічне розташування місця заправки.
Витрата палива розраховується на основі даних про кількість палива в двигуні, даних паливної карти і пройденої відстані, розрахованого за допомогою GPS. Система розраховує кількість палива, використаного під час поїздки для транспортного засобу, запитуючи показник «Загальна кількість використаного палива пристрою» з двигуна. Норма палива - в системі Geotab повідомляється як кількість палива, використаного за відстань, пройдену з даними паливом (L / 100 км).

Company picture

Масштабуйте свій бізнес з Geotab

Використовуйте Geotab Marketplace, щоб додати інші додатки для управління автопарком, від кращих світових розробників і постачальників бізнес-рішень. Якщо ви зацікавлені в одному з рішень Marketplace, дотримуйтесь інструкцій і почніть будувати свою стратегію з розширення даних.
Рішення у Geotab Marketplace глибоко інтегровані з нашими продуктами. Замовляйте ці підтримувані Geotab рішення безпосередньо на Marketplace.

Готові оптимізувати свій автопарк?

Дозвольте нам показати вам, наскільки просто використовувати мережеве програмне забезпечення та інтелектуальний трекер для управління вашим автопарком.

Дякуємо!

Ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.