FleetSAFE SaaS

FleetSAFE+

FleetSAFE+ - це унікальне інноваційне комплексне рішення яке надає дуже важливі додаткові можливості менеджерам будь-якого автопарку.
FleetSAFE+ - це продукт інтеграції трьох складових: системи запобігання зіткненням ADAS Mobileye, глобальної телематичної платформи ITURAN, а також подвійної камери AI-12. Інноваційна подвійна відеокамера AI-12 використовує машинний зір і штучний інтелект. Камера повністю інтегрована з нашим інноваційним рішенням для управління автопарку FleetSAFE. У розпорядженні користувачів FleetSAFE+ - весь спектр можливостей нашого інноваційного рішення для управління автопарком FleetSAFE
Які додаткові можливості отримують менеджери автопарків?Інтегрована система забезпечує ще один рівень безпеки та захисту, оскільки створює незаперечні видимі докази і захищають вашу власність у разі:
✅ нещасного випадку; ✅ необхідності реконструювати аварію✅ збору доказів при взаємодії зі страховиками✅ крадіжки
Мультисенсорні передня та задня камери створюють відео, яке транслюється в режимі реального часу або доступне за запитом. Відеоматеріал відзнятий камерою, зберігається на порталі системи FleetSAFE протягом місяця. Події записуються на SD-карту камери та у хмару у вигляді десятисекундних роліків (5 секунд до інциденту та 5 секунд після).. Повна захищеність даних гарантована. від потрапляння до мережи чи до третіх осіб.
За допомогою відеотелематики менеджери автопарків отримують чітке уявлення про поведінку водіїв і такі події, як:
 сонливість;

☑ відволікання;

☑ небезпечного водіння;

☑ раптової зупинки;

☑ перевищення швидкості;

☑ куріння водія;

☑ використання мобільного телефону під час водіння;

☑ невикористання реміня безпеки тощо


About illustration

Переваги FleetSAFE+💎 Ефективний контроль подій за допомогою отримання відеоматеріалів на вимогу💎 Чітке HD-відео дороги та водія одночасно💎 Фактична незаперечна відеоаналітика подій, що формується за участю штучного інтелекту💎 Диспетчерський моніторинг та підтримка водіїв в режимі реального часу💎 Індивідуальне навчання водіїв 💎 Єдина платформа, яка поєднує всі необхідні функції керування безпекою руху в одному вікні

 • 80%
  80%

  Зниженняаварійності

 • 25%
  25%

  Зменшенняопераційних витрат

 • 15%
  15%

  Економіяпалива

 • 6%
  6%

  Зниження зносушин та колодок

ВАС ЗАЦІКАВИЛО НАШЕ РІШЕННЯ?

Ми готові провести для Вас презентацію, та відповісти на всі Ваші запитання!

Дякуємо!

Ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.