FleetSAFE SaaS

FleetSAFE

FleetSAFE – інноваційне рiшення для управлiння безпекою та ефективнiстю роботи корпоративного парку. Рішення створене на базi інтеграції AI&A Vision ADAS технологiй Mobileye An Intel Company (Israel) та глобальної GPS - телематичної платформи ITURAN (Israel).
FleetSAFE пропонує якісно нову технологію оцифрування персонального стилю керування автомобілем. Унікальність FleetSAFE в можливості скоротити аварійність корпоративного транспорту на 80% за допомогою ADAS технологій в поєднанні з Driver Management Systems, нового покоління.
FleetSAFE це програмне забезпечення для управління автопарком, розроблене з думкою про власників автопарків і менеджерів, є важливим інструментом для будь-якої компанії, яка експлуатує транспортні засоби в рамках своєї повсякденної діяльності. В основі рішення лежить ідентифікація водія за допомогою відстеження в режимі реального часу та комплексної звітності про місцезнаходження та статус транспортного засобу, а також критично важливі для бізнесу дані, які допомагають оптимізувати операції та приймати стратегічні рішення в режимі реального часу, одночасно підвищуючи безпеку водія, скорочуючи експлуатаційні витрати (паливо, знос та технічне обслуговування) та захищаючи від нерегулярного використання.

About illustration

Як працює FleetSAFE?

Що таке FleetSAFE?

Інноваційне GPS рішення з управління безпекою, ефективністю парку і персоналом за кермом

Safety & Risk Management

Зниження аварійності на 80%;Попередження зіткнень із пішоходами, велосипедистами, автомобілями та іншими учасниками дорожнього руху;Точне визначення причин ДТП за допомогою "чорної скриньки";Визначення координат і часу ДТП для швидкого реагування;Функції GPS моніторингу надають можливість контролювати: автомобіль, водія, вантаж;

Safety Management

Driver Management

Fleet Management

Cost Management

Переваги FleetSAFE

 • 80%
  80%

  Зниженняаварійності

 • 25%
  25%

  Зменшенняопераційних витрат

 • 15%
  15%

  Економіяпалива

 • 6%
  6%

  Зниження зносушин та колодок

ВАС ЗАЦІКАВИЛО НАШЕ РІШЕННЯ?

Ми готові провести для Вас презентацію, та відповісти на всі Ваші запитання!

Дякуємо!

Ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.