About illustration
Company picture

MOBILEYE Shield + ™

Shield Plus – спеціальне рішення для інтелектуальних систем Smart City.

Mobileye Shield +™ – революційна технологія, створена для допомоги водіям, що дозволяє уникати (або пом'якшити) неминучі зіткнення, захищаючи найбільш уразливих і важких для спостереження учасників дорожнього руху: велосипедистів, пішоходів і мотоциклістів. 
Інноваційне рішення з безпеки включає розміщені інтелектуальні камери і модулі внутрішнього дисплея, які попереджають водія як візуально, так і звуком, якщо пішохід або велосипедист знаходяться в сліпих зонах транспортного засобу.
Mobileye Shield + ™ – найдосконаліша система запобігання зіткнень, доступна для великогабаритного пасажирського та вантажного транспорту.  

Ключові функції Mobileye Shield +™

 • Christine Weis

  Pedestrian and Cyclist Collision Warnings

  Попередження про зіткнення
  з пішоходом або велосипедистом

  Попереджає тільки про безпосередню небезпеку зіткнення з пішоходом або велосипедистом в передній або бокових сліпих зонах автомобіля; сигнали подаються при швидкості не більше 50 км/год. (поріг може бути збільшений до 70 км/ год), що дозволяє водієві вчасно зреагувати і виконати відповідний маневр.

 • Ester King

  Forward Collision Warning

  Попередження про загрозу зіткнення

  Попереджає про безпосередню небезпеку зіткнення з мотоциклом, легковим або вантажним автомобілем, що рухається з будь-якою швидкістю попереду в попутному напрямку, що дозволяє водієві вчасно зреагувати і виконати відповідний маневр.

 • Bill Chase

  Headway Monitoring and Warning

  Контроль безпечної дистанції 

  Допомагає водієві дотримуватися безпечної дистанції до автомобіля, що їде попереду, і при порушенні попереджає звуком і візуальною індикацією про небезпечне скорочення відстані.

 • Christine Weis

  Lane Departure Warning

  Попередження про з'їзд зі смуги

  Попереджає звуком і візуальною індикацією про відхилення від смуги руху, якщо воно відбувається без включення відповідного сигналу повороту; функція активується при швидкості руху понад 65 км/год.

 • Jonatan Denis

  Speed Limit Indication

  Контроль швидкості і дорожніх знаків 

  Розпізнає дорожні знаки обмеження швидкості і повідомляє водія в разі перевищення транспортним засобом швидкості, обмеженої відповідним знаком.

Інтеграція системи Mobileyе та додаткових камер з IT платформою та GPS трекерами надає додаткові можливості для управління корпоративним транспортом

ВАС ЗАЦІКАВИЛО НАШЕ РІШЕННЯ?

Ми готові провести для Вас презентацію, та відповісти на всі Ваші запитання!

Дякую!

Ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.