Picture about the company

Страхові компанії


Переваги рішень Kvinto-Plus для менеджерів автопарку та для ефективності транспортних засобів включають:

  • Дані та аналіз аварій

  • Ефективний контроль з боку диспетчера автопарку

  • Можливість надання точної інформації про поїздки в страхову компанію, а також для оцінки водійських якостей і профілювання ризиків. Наукове вимір поведінки водіння пов'язано не тільки з безпечним водінням, але і зі зменшенням ризиків аварії і страхування

  • Поведінка водіїв може контролюватися і усуватися недоліки

  • Зниження вартості відповідальності і обслуговування

  • Точні звіти економлять час при відновленні і судовому розгляді

За допомогою рішень Kvinto-Plus, поведінку водіння водіїв контролюється безпосередньо під час їх руху, і ця інформація може бути передана бізнес, менеджеру флоту і страхової компанії. Страхова компанія здатна точно оцінювати ризики, що пред'являються цими драйверами аварій, і відповідно стягувати страхові внески.

Технологія відстеження може додатково знизити страхові внески на автопарк, зменшивши ризики крадіжки і викрадення транспортного засобу. Використання наших технологій менеджерами автопарку повинно дозволити отримати більш доступні страхові внески на автопарк.

Безпека дорожнього руху є кінцевим бенефіціаром, оскільки менеджери автопарку і логістичні компанії прагнуть до можливого страхування транспортних засобів комерційних автомобілів. Доступне страхування автопарка залежить від більш безпечної поведінки водіння і здатності точно вимірювати таке водіння. Страхування флоту буде винагороджувати більш безпечне водіння, і це допоможе скоротити нещасні випадки і підвищити безпеку дорожнього руху!