Company picture

Geotab: робота поза стільниковим покриттям та супер-надійність

В екстремальних умовах воєнного стану дуже важливими є безпека, надійність та невідмовність телематичного обладнання, яке використовуєтся для керування корпоративними автопарками.
В першу чергу це робота трекерів в умовах відсутності покриття мобільного зв’язку і низький рівень відмови пристроїв.
Дані з телемаичних пристроїв не повинні втрачатися попри складні чи непередбачені умови перебування транспортних засобів.
Все це може канадська телематична платформа GEOTAB .Життєвий цикл пристрою GO від становить принаймні 5 років. Рівень відмов пристроїв становить менше 1%!
Трекери GEOTAB безвідмовно продовжують свою роботу з передачі даних у хмару в умовах глушіння GPS-сигналу чи ослаблення сигналу стільникового зв’язку.
При цьому штучний інтелект платформи обумовлює коректний збір даних щодо функціонування вашого автопарку і додержання всіма водіями корпоративних правил.

Пристрої GO7®, GO8® і GO9® можуть зберігати до 80 000 записів у внутрішній енергонезалежній флеш-пам’яті, коли пристрій знаходиться поза зоною покриття стільникової мережі.
Залежно від кількості здійснених поїздок автономна робота трекеру може тривати від кількох тижнів до місяця. Після досягнення ліміту кількості записів трекер перезапише найстаріші із них. Щойно пристрій знову отримає сигнал стільникового зв’язку, всі записи будуть передані в хмару для обробки.