Company picture

Фінал Всеукраїнського конкурсу «Молодь за безпеку дорожнього руху»

Компанія Kvinto Plus взяла участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Молодь за безпеку дорожнього руху» в якості почесних членів журі та нагородженні переможців. 
Офіційно – це був фінал Всеукраїнського конкурсу «Молодь за безпеку дорожнього руху» та нагородження переможців. Але насправді це був день неперевершених емоцій. Фото- та відеороботи фіналістів зачепили за душу багатьох дорослих, організаторів конкурсу та членів журі, гостей свята. Їхні аплодисменти дітям, які створили ці фото та відео, були безмежно щирими й хвилюючими. 
Не менш яскравими були й емоції юних фіналістів, роботи яких визнано найкращими та відзначено дипломами і подарунками. Обмін цими емоціями, сподіваємось, принесе загальну користь у сфері безпеки дорожнього руху. Адже найголовніше те, що Всеукраїнський конкурс «Молодь за безпеку дорожнього руху» продемонстрував небайдужість молодого покоління до проблеми безпеки на дорогах, а це вселяє надію в позитивні зміни. 
Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслiдок дорожньо-транспортних пригод» сподівається, що конкурс стане поштовхом для створення соціальної реклами з безпеки дорожнього руху, яка має бути однією із складових профілактичної роботи серед населення. 
Окремі фото- та відеороботи фіналістів вже сьогодні можуть бути такою соціальною рекламою. 
МБФ, як організатор конкурсу, щиро дякує за партнерство: народним депутатам Ігорю Діденку та Богдану Матківському, депутату Київської міськради Аллі Шлапак, Міністерству освіти та науки, Моторному (транспортному) страховому бюро України, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ, Національній поліції України, Директорату з безпеки на транспорті Міністерства інфраструктури, Державній службі з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека), Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП), компанії "РУДЬ", ТОВ «Квінто-Плюс», ТОВ «Шайні Україна», ТОВ «Твоя безпека», Медіагрупі «Автоцентр», телеканалу «Україна», Київському міському центру соціальної служби для сім’ї дітей та молоді. 
Розраховуємо на подальшу співпрацю – тільки разом зможемо досягти змін!