About illustration

Artificial intelligence змінює глобальні тренди та інструменти fleet management systems

Company picture

Чому потрібно їхати в Менеджмент-Тур

Artificial intelligence (AI) і сучасні технології змінюють філософію сучасного бізнесу. Зараз недостатньо бути ефективним. Зараз недостатньо бути інноваційним. На перший план виходить здатність бізнесу бути екологічним, соціальним, етичним і здатним демонструвати стійке зростання. Sustainability Strategies стає обов'язковим конкурентною перевагою.
Ви дізнаєтесь, як AI і ADAS технології, як елемент Sustainability Strategies, вже стали обов'язковим елементом стратегії безпеки сучасного суспільства, і також інноваційним інструментом управління корпоративним транспортом, безпекою співробітників за кермом, і безпекою оточуючих.

Ізраїльський і глобальний досвід, інструменти, успішні кейси.

В програмі Менеджмент-Туру

 • 1 Day

  Приліт в сонячний Ізраїль. Трансфер в готель. Вільний час.

 • 2 Day

  Офіційний візит до штаб-квартири Mobileye An Intel Company, розробник штучного інтелекту і штучного зору, глобальний лідер з виробництва та впровадження технологій ADAS. Відвідування R&D центру створення інновацій; Демонстрація роботи безпілотного автомобіля; 

 • 3 Day

  Офіційний візит до штаб-квартири ITURAN, глобальний оператор і постачальник інноваційних GPS рішень, а також рішень SMART CITY для: NY, London, Vienna, Spain, Germany, Japan, Australia, Singapore, India etc. 

 • 4 Day

  Семінар з практичними кейсами, презентаціями та ефективними інструментами від ізраїльських і глобальних компаній. Інформація про спікерів буде доступна найближчим часом.Гала-вечірка для учасників туру.

 • 5 Day

  Можливість відвідати найголовніші пам'ятки міст Ізраїлю та насолодитися рештою відпочинку в Менеджмент-Турі.

Заповніть заявку і отримайте умови участі

0

Days

0

Hours

0

Minutes

0

Seconds

Для кого Менеджмент-Тур

 • FMCG

  Як підвищити ефективність продажів, як уберегти свого сейлза від аварій, мотиваційні інструменти для персоналу за кермом, як уберегти репутацію компанії, як знизити аварійність, як підвищити маржинальність продажів. Як знизити витрати на страхування і лізинг. Додаткові інноваційні інструменти управління корпоративним транспортом: Fleet Management / HR Management / Risk Management / Cost Management.
 • Перевезення небезпечних вантажів

  Як знизити екологічні ризики при перевезенні особливо небезпечних вантажів. Інноваційні інструменти підбору, навчання, мотивації, оцінки водія. Управління безпекою транспорту та вантажу.
 • Фарма

  Як навчити молодих співробітників за кермом, як підвищити ефективність сейлз-форс, як захистити водія і автомобіль, контроль температурного режиму вантажу.
 • Страхові компанії

  Як уберегти клієнта від дорожніх пригод, як досягти конкурентної переваги і лояльності клієнтів. Кейси страхових компаній.
 • Транспортні компанії

  «Безпечний транспорт = безпечний вантаж». Управління ризиками своїми і клієнта: як захистити вантаж клієнта, як перетворити витрати на дохід, як захистити водія і свій автомобіль від аварій, як навчати мотивувати, зберегти персонал. Як допомагати водієві, а не тільки контролювати. Як знизити операційні витрати і витрати на страхування. Контроль водіїв, контейнерів, автомобіля і вантажів.
 • Банки

  Моніторинг інкасаторів за кермом, контроль перевезення контейнерів, автомобіля, цінних вантажів. Зниження ризиків втрати активів.
 • Міжнародні перевезення

  Як знизити аварійність автопарку, як знизити збитки від аварій, як зняти загрозу сліпих зон транспорту. Як знизити витрати на страхування і лізинг. Як підвищити ефективність транспорту. Як уберегти репутацію компанії.
 • Таксі

  Як підвищити прибутковість і знизити ризики. Як забезпечити безпеку водіїв і пасажирів. Як перетворити витрати на конкурентну перевагу.

Напишіть нам прямо зараз