Mobileye China

Генеральний директор Mobileye призначений почесним профессором Глобального інституту технологій майбутнього 

Генерального директора нашого почесного партнера компанії Mobileye професора Amnon Shashua було призначено почесним професором Глобального інституту технологій майбутнього та запрошеним професором Шанхайського університету Цзяотун на знак визнання його видатного внеску до розвитку штучного інтелекту.
Як зазначив сам професор, «Для мене велика честь бути названим почесним професором Глобального інституту технологій майбутнього та запрошеним професором Шанхайського університету Цзяотун. Як дослідник і вчений, вивчення далеких меж технології штучного інтелекту завжди було місією мого життя та особистим хвилюванням. 
Інтерфейс між людьми та комп'ютерами зазнає фундаментальних змін. Штучний інтелект має неймовірну силу, щоб повністю змінити припливи та відливи нашого світу. Комп'ютери перетворюються з простих "інструментів" на "партнерів з мислення". Як я зазначав у своїх статтях, він має свої обмеження та небезпеки, але в ньому також міститься сила створення нового майбутнього для всього людства»
Ми з нетерпінням чекаємо на наступні досягнення Amnon Shashua в розвитку майбутнього цієї області!