Company picture

АI Mobileye і рішення FleetSAFE - інструменти зниження витрат, управління безпекою, продуктивністю співробітників за кермом корпоративного транспорту в нових реаліях COVID-19

Колеги, для всіх бажаючих, хто не встиг прослухати наш ВЕБІНАР: АI Mobileye і рішення FleetSAFE - інструменти зниження витрат, управління безпекою, продуктивністю співробітників за кермом корпоративного транспорту в нових реаліях COVID-19, буде додатково надіслано відеозапис для перегляду. 
Щоб отримати лінк на перегляд вебінару, необхідно заповнити форму: https://forms.gle/ngQLx8wSF2VEzwit8.В ході вебінара будуть розкриті такі теми:
1) 00:00-45:50 Урі Вайнштейн - директор компанії Mobileye an Intel Company по Україні та СНД.Ви побачите презентацію технології Mobileye, почуєте про успіхи та можливості застосування технології в світі, а також на прикладі кейсів від світових компаній переконаєтесь, які переваги отримали корпоративні автопарки.12:18 – переваги установки системи попередження аварій від Mobileye an Intel Company. Як запобігти потраплянню в аварії та заощадити на операційних витратах в комерційних автопарках? 17:16 – можливості системи Mobileye 23:40 – переваги від впровадження системи Mobileye на прикладі кейсів від світових компаній- Adele Foods (Великобританія) - Найбільший дистриб'ютор продуктів харчування- Zoomcar (Індія) - Компанія з прокату автомобілів- Schlumberger - Провідний світовий постачальник технологій для комплексної оцінки пласта- Boehringer Ingelheim (Німеччина) - Найбільша фармацевтична компанія31:21 – впровадження Mobileye на законодавчому рівні. Які переваги слід очікувати? 39:40 Дізнайтеся відповіді на ключові питання: чи сприяє Mobileye самонавчанню водіїв? Чи існують якісь обмеження або технічні вимоги до автомобіля для установки системи Mobileye? Чи впливає система Mobileye на роботу автомобіля?
2) 45:51-1:22:42 Elinor Dilon – Ituran Global Operation Manager. Ви почуєте про технологію від світового виробника та постачальника рішень Ituran в області телематики, яка надає свої послуги для комерційних на державних установ, для автопарків різних масштабів, а також для приватних осіб. Ituran надає повний комплекс послуг забезпечує безпеку всього автопарку. 51:58 – основні сфери застосування рішення компанії Ituran.53:28 - огляд системи аналізу поведінки водіїв, яка допомагає поліпшити безпеку автопарку.59:17 – переваги Ituran для державного сектору та можливість побудувати віртуальну карту небезпечних зон1:02:08 – огляд кейсу та переваги після впровадження системи Ituran1:18:40 – Дізнайтеся відповіді на ключові питання: чи можна використовувати отримані дані Ituran Solution в оцінці персоналу та формуванні KPI?
3) 1:22:42-1:37:38 Олександр Мамаєв - Supervisor Fleet Safety, Philip Morris Ukraine.Ви побачите презентацію від компанії Philip Morris Ukraine, яка поділиться досвідом роботи з технологією від Mobileye та Ituran в середині компанії PMU. Philip Morris Ukraine працює з даними технологіями з 2014 року, що на сьогоднішній день повністю дозволило забезпечити безпеку всього автопарку, який налічує більше 400 автомобілів.  1:24:15 – переваги та можливості системи впровадження системи Mobileye та Ituran для покращення роботи автопарку Philip Morris Ukraine.1:27:35 – переваги та можливості роботи з системою FleetSAFE. 1:31:23 – впровадження мотиваційна програма Philip Morris Ukraine та її результати з системою Mobileye та Ituran. Результати після впровадження системи Mobileye та Ituran: оцінка стилю водіння, швидкісний режим, скорочення перевищення швидкості в 10 разів. Режим Eco-driving: скорочення простоїв автомобіля на холостому ході на 36%.1:35:25 Дізнайтеся відповіді на ключові питання: реакція водіїв на їх оцінювання манери керування? як подолати опір з боку співробітників і зробити їх союзниками.
4) 1:37:39-1:48:40 Iрина Шевчук - МВА, DBA candidate, strategic and organizational development, change management consultant. Со-founder, Chief Strategy Officer Кvinto Plus, яка 10 років драйвить розвиток рішень з Mobileye для корпоративного сегменту в Україні.Заключне слово від представника компанії Кvinto Plus, яка є офіційним дистриб’ютором глобальних компаній "Mobileye An Intel Company" (Israel) та "ITURAN" (Israel Global Company). Ірина розповість про стрімкий розвиток технологій, діджиталізацію, та про переваги впровадження світових технологій для українських компаній.1:40:52 – Діджиталізація як інструмент управління в компаніях.1:45:10 – Як оцінити інвестиційну ефективність від впровадження рішення.
Щоб отримати лінк на перегляд вебінару, необхідно заповнити форму: https://forms.gle/ngQLx8wSF2VEzwit8
Дякуємо Kyiv Logistics School за організацію on-line заходу та всім спікерам за участь.