Наша команда

Illustration

Олександр Шевчук


СЕО


МВА, СЕО, засновник Kvinto Plus, загальне керівницство компанією з 2010 року, 25 років професійного досвіду на позиціях ТОП менеджменту та успішний досвід реалізації великих інвестиційних проектів.

Illustration

Ірина Шевчук


MBA, DBA candidate Chief Strategy Officer 

MBA, DBA Candidate, Бізнес школа МІМ Київ, з 2011 року Chief Strategy Officer, Board Adviser та Ментор проектів Kvinto Plus, стратегічний розвиток, впровадження інновацій в менеджменті, систематизація бізнес процесів, 20-ти річний досвід на позиціях ТОП менеджмент та успішної реалізації інвестиційних проектів

Illustration

Віктор Романов

Директор з розвитку

Директор з розвитку, приєднався до Kvinto Plus в 2014. 15-ти річний професійний досвід на керівних посадах в сфері telematics та GPS технологій. 

Illustration

Світлана Омельченко

Головний бухгалтер

Головний бухгалтер, міжнародна кваліфікація САР, в компанії з 2010 року, 15-ти річний професійний досвід управління фінансами в різних галузях.

Illustration

Руслана Пархоменко

Керівник відділу продажу

Керівник відділу продажу, приєдналася до Kvinto Plus в травні 2018 року. Відповідає за напрямок B2B продажів, 10-ти річний досвід роботи у сфері продажів.

Illustration

Людмила Івахненко

Маркетолог

Відповідає за маркетинг. Приєдналася до команди Kvinto Plus в 2018 та реалізує маркетингову стратегію, PR, інтернет-просування, формування бренду. Досвід роботи в сфері 5 років.

Illustration

Ігор Базилин

Керівник технічного відділу

Керівник технічного відділу, приєднався до команди Kvinto Plus в 2014 році. Відповідає за все технічні та технологічні аспекти роботи обладнання. Загальний професійний стаж в галузі телекомунікацій та зв'язку, telematics, GPS, ADAS – 12 років.

Illustration

Андрій Цислицький

Керівник абонентського відділу 

Керівник абонентського відділу GPS, FleetSAFE по управлінню корпоративним автопарком. В команді Kvinto Plus з 2017 року. Загальний професійний стаж – 16 років.