Наша команда

Illustration

Олександр Шевчук

СЕО

МВА, СЕО, засновник Kvinto Plus, загальне керівництво компанією з 2010 року, 25 років професійного досвіду на позиціях ТОП менеджменту та успішний досвід реалізації великих інвестиційних проектів.

Illustration

Ірина Шевчук

Співзасновник

MBA, DBA Candidate, Бізнес школа МІМ Київ, з 2011 року Chief Strategy Officer, Board Adviser та Ментор проектів Kvinto Plus, стратегічний розвиток, впровадження інновацій в менеджменті, систематизація бізнес процесів, 20-ти річний досвід на позиціях ТОП менеджмент та успішної реалізації інвестиційних проектів.

Illustration

Віктор Романов

Директор з розвитку

Директор з розвитку, приєднався до Kvinto Plus в 2014. 18-ти річний професійний досвід на керівних посадах в сфері telematics та GPS технологій. Має глибокі знання використання сучасних інструментів маркетингу і продажів. Все стосується технологій штучного інтелекту та ефективних практик безпеки на транспорті – це до нього.

Illustration

Світлана Омельченко

Головний бухгалтер

Головний бухгалтер, міжнародна кваліфікація САР, в компанії з 2010 року, 15-ти річний професійний досвід управління фінансами в різних галузях.

Illustration

Руслана Пархоменко

Керівник відділу продажу

Керівник відділу продажу, приєдналася до Kvinto Plus в травні 2018 року. Відповідає за напрямок B2B продажів, 10-ти річний досвід роботи у сфері продажів.

Illustration

Ігор Базилин

Керівник технічного відділу

Керівник технічного відділу, приєднався до команди Kvinto Plus в 2014 році. Відповідає за все технічні та технологічні аспекти роботи обладнання. Загальний професійний стаж в галузі телекомунікацій та зв'язку, telematics, GPS, ADAS – 12 років.

Illustration

Андрій Цислицький

Керівник абонентського відділу 

Керівник абонентського відділу GPS, FleetSAFE по управлінню корпоративним автопарком. В команді Kvinto Plus з 2017 року. Загальний професійний стаж – 16 років.