Попри складні умови воєнного стану, український рітейл продовжує успішну та продуктивну роботу. Так, за даними фінансової звітності за 2022 рік, оприлюдненої Мінцифрою та Держстатом, в топ-100 найбільших українських компаній компаній увійшли 13 рітейлерів.
Але ж, індустрія роздрібної торгівлі суттєво постраждала від війни, і логістика є однією з основних сфер інвестицій. Логістика є ключовим фактором успіху будь-якого роздрібного бізнесу, і її можна розглядати як головну перевагу під час війни.
Зрозуміло, що для українських рітейлерів корпоративний транспорт - це найважливіший інструмент підвищення ефективності відділу продажів. Тому на перший план виходять питання підвищення продуктивності водіїв. Як правило, за погодженням з кадровиками фліт-менеджер може допускати за кермо людей з водійським стажем не менше трьох років. Це, звичайно, може захистити компанію від тренувань новачків на корпоративних автомобілях.
Однак, такий підхід не працює в рітейлі і фармакомпаніях: там нерідко працюють студенти, і за кермо часто доводиться садити людину, яка щойно отримала права. Якщо ввести бар'єр, не буде кому працювати. Як же керувати автопарком, якщо неможливо проконтролювати водіїв? Інноваційне рішення FleetSAFE, вперше в Україні, надає fleet-менеджерам можливість контролювати повністю не тільки рух службового #транспорту, а й давати документальну оцінку манері водіння співробітників. FleetSAFE оцифровує персональний стиль керування автомобілем кожного із водіїв та скорочує аварійність корпоративного транспорту на 80% за допомогою #ADAS технологій в поєднанні з Driver Management Systems нового покоління.
Це також універсальний інструмент для підвищення ефективності та безпеки автопарку, від відстеження місцезнаходження транспортного засобу та даних про його #продуктивність до надання попереджень у реальному часі про аварії чи потреби в #техобслуговуванні.
Тож. читайте докладніше докладніше про те, як саме працює FleetSAFEДетальний розбір можливостей телематики зі зменшення витрат на автопарк і збільшення економії читайте тут